pdptr

dkba1

Okres pandemii jest trudny dla nas wszystkich, od roku naszą codziennością jest noszenie maseczek. Nikt tak ładnie nie chce wyglądać jak młode kobiety.

Uczestniczki 11-5 Hufca Pracy w Lęborku też starają się i dbają o swój wygląd. Od pewnego czasu by urozmaicić swój codzienny wygląd same zdobią swoje maseczki. Swoją pomysłowością zaskakują nie tylko samych siebie, ale również i swoich kolegów czy też znajomych. Na topie są naszywane cekiny w różne wzory, przyklejanie naszywek, czy też zdobienie ćwiekami.

Popieramy działania naszych uczestniczek, które rozbudzają nie tylko ich kreatywność, ale również dobry smak i gust. Pozwala to podopiecznym być również innym, indywidualnym, wyróżniać się w tłumie, ale również ma pozytywny wpływ na ich psychikę, bowiem dobry wygląd i samopoczucie w tej chwili jest bardzo ważne.

Uczestnicy w ozdabianych własnoręcznie  maseczkach.
Uczestnicy w ozdabianych własnoręcznie maseczkach.
Uczestnicy w ozdabianych własnoręcznie  maseczkach.
Uczestnicy w ozdabianych własnoręcznie maseczkach.
 
Autor tekstu: Kamilla Bednarz
Autor zdjęć: Uczestnicy 11-5 Hufca Pracy w Lęborku

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.