pdptr

dkba1

Kadra 11-19 Hufca Pracy systematycznie utrzymuje kontakt z absolwentami, czy to telefoniczny, czy też częściej, za pośrednictwem Messengera. Najmilsze chwile jednak to te, gdy byli wychowankowie sami odwiedzają dawnych opiekunów.

Dominik na stronie Facebooka zobaczył post zachęcający do udziału w akcji „Nakręcamy się dla Patryka”. Podczas przerwy w pracy przyjechał do hufca przywożąc ze sobą zebrane nakrętki. Miał jeszcze chwilę czasu by wypić herbatę i porozmawiać o tym, co u niego słychać. Ma dobrą pracę, pomaga rodzinie i układa swoje życie osobiste. W zasadzie jego plany na przyszłość są już w pełni skonkretyzowane.

Częstym gościem w 11-19 Hufcu Pracy jest też Kamil. Jako fan motocykli i motoryzacji przyjeżdża na swoim kawasaki odwiedzić dawną wychowawczynię. Przy filiżance kawy odbyli pogawędkę. Można było powspominać, opowiedzieć o tym co akurat teraz w życiu jest ważne, podzielić się radością ze swojej pasji, a przy okazji obejrzeć starsze i nowsze fotografie w hufcowej Kronice.

Można powiedzieć, że takie wizyty to bardzo sympatyczne przerywniki w pracy kadry hufca. Nasi absolwenci zawsze, kiedykolwiek by nie przyszli, będą najserdeczniej i najbardziej życzliwie witanymi gośćmi.

Wizyta absolwentów 2
Wizyta absolwentów 2
Dzielenie się wspomnieniami.
 
Autor tekstu: Elżbieta Gierke
Autor zdjęć: Elżbieta Gierke

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.