• Kontrast strony

Ochotnicze Hufce Pracy

CKiW w Dobieszkowie

Aktualności CKiW w Dobieszkowie

Najnowsze wiadomości CKiW w Dobieszkowie

Więcej

Dobrze wiemy czego Ci trzeba, aby ruszyć dalej!

W Ochotniczych Hufcach Pracy dajemy możliwość zdobycia wykształcenia i przygotowania zawodowego w ramach polskiego systemu oświaty. Do OHP przyjmujemy osoby w wieku 15-18 lat, które decydują się realizować obowiązek nauki, łącząc ją z pracą i zdobywając konkretny zawód. Uczestnik OHP za pracę otrzymuje miesięczne wynagrodzenie i ma zapewnione ubezpieczenie. Młodzież uczy się w szkołach publicznych podległych władzom samorządowym.

Młodzież realizuje przyuczenie do wykonywania określonej pracy, które pozwala zdobyć umiejętności stanowiące część wymagań kwalifikacyjnych dla wybranego przez uczestnika zawodu. Trwa ono do ukończenia przez niego szkoły podstawowej, jednak nie dłużej niż 22 miesiące.

Dane kontaktowe

Adres

CKiW w Dobieszkowie

dyrektor Leona Winczewska-Wróbel

Wspólna 42

95-010 Dobieszków

woj. łódzkie

Telefon

42 710-92-00

E-mail

biuro@ckiw-dobieszkow.ohp.pl

Strona internetowa

http://www.ckiw-dobieszkow.ohp.pl

Facebook

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.